Игра: отгатни групата / изпълнителя

Книга за похвали и оплаквания за програмата на радиото. Предложения? Приемат се

Re: Игра: отгатни групата / изпълнителя

Непрочетено мнениеот Dakota » 08 Юли 2013, 03:55

Стохастичната корелация между грамофончетата и диференциалното уравнение е ключът към загадката! :lol: Започвам дълбоко да се замислям. Ако до 24 часа не намеря решение, ще развея белия флаг. :ugeek:
Аватар
Dakota

Непрочетено мнениеот Jambo » 08 Юли 2013, 09:13

Отговарям, без да се замислям (много) ;)

1. Да, това е супергрупа!
2. Супергрупата има точно три студийни албума, като първият носи името на групата, а вторият също, но с двойка зад името.
3. Двама са живи, а другите двама вече не.
4. Аз лично смятам, че са доста рок, но официално – не!
5. Прякорите им не само че не са биографични. Те изобщо не са им прякори. Аз ги нарекох така, заради загадката. Въпреки това са много-много конкретни!!!
6. Имат два официално заснети и издадени на видео носител концерта, но заглавията им не са част от официалната им дискография, тъй като не са издадени на аудио носител.
7. Като група те нямат Grammy (което мен малко ме учудва, всъщност). Всички Грамофончета са си ги печелили като самостоятелни артисти. Просто в загадката е сумирана крайната бройка.

Това с Грамофончетата е шибана (с извинение) работа. В три различни източника – три различни бройки.

Коригирам бройката, на базата на grammy.com и тя е 25!

След по-подробно съпоставяне на трите източника се оказа, че освен една-две грешки тук-таме, останалите Грамофончета до 32 са разни специални от рода на Lifetime Achievement Award и Legend Award
Абе, смятайте че много грамита имат и това е! :)
Все пак, ето още две стойнисто за сложното уравнение. От 25 Grammy, 10 са взели тези двама, които са още живи! ;)

А! И още нещо. Типично в стила на предната загадка, пак съм с(ъ)грешил в един от жокерите. Не разбойникът, а пилотът на звездолет е с най-много Grammy. :lol:
Аватар
Jambo

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 08 Юли 2013, 11:35

От Скотланд Ярд ме питат дали не са били петима в началото. Иначе не ми дават справка. :x
Последна промяна Валентин Найденов на 08 Юли 2013, 12:47, променена общо 2 пъти
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Jambo » 08 Юли 2013, 11:47

Не. Винаги четирима!
...ама кажи предположението.
Много обичам да научавам нови, непознати неща, от грешните ти предположения! :P :lol:
Аватар
Jambo

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 08 Юли 2013, 12:27

Забраниха ми да пиша тъпотевини и казаха да си налягам парцалите. Чудя се кои са тия 2 парцала с номер 1 и 2 :?

"като самостоятелни артисти" означава ли, че не се броят евентуални грамофони, спечелени с тяхно евентуално участие в група :?:
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Jambo » 08 Юли 2013, 13:30

Знаех си, че трябва да го уточня това. Броят се всички награди, които са печелили, независимо дали са самостоятелно спечелени или са участия в групи, дуети, трио и т.н.
Като се има предвид, че тази конкретна група няма нито едно Грамофонче, може да се смята, че се брои дори и участието им в тази група! :D
Аватар
Jambo

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 08 Юли 2013, 15:19

Протест на родители пред МОН заради грешни подусловия на задачата. Не били 32 компютъра, а 25 компота. Не бил "разбойник", а "пилот на звездолет". Предприето е денонощно бдение пред министерството. :cry:

В качеството си на верен на рока ще бдя над снимка в разсъждение: "Диференциални връзки на предусилвател Quad".

Dif Equations Quad.jpg
Dif Equations Quad.jpg (121.95 KiB) Прегледано 5988 пъти

Барем ме доведат до синергична връзка с 4 височайши персони с грамофони. От Скотланд Ярд ми казаха, че висша математика в частта диференциално смятане е позор за рок музиката. :mrgreen:
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Jambo » 08 Юли 2013, 17:09

Утре сутрин ще си подам оставката (разбирай "ще кажа отговора" и ще ви поздравя с една песен! :)
Аватар
Jambo

Непрочетено мнениеот Jambo » 08 Юли 2013, 18:11

Вальо, теб може и по-рано да те поздравя, ако кажеш! ;) Да оставим Dakota да се попържи още малко... :P
Аватар
Jambo

Непрочетено мнениеот Dakota » 09 Юли 2013, 21:22

Dakota се пържи яко! Изчакай с оставката.
Аватар
Dakota

ПредишнаСледваща

Назад към Музика