Плейъра на радиото

Всичко от атомната бомба до дамските бикини в рока

Плейъра на радиото

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 04 Авг 2009, 02:49

Това е Flash Player, който излъчва песен по случаен признак от мой списък. Тепърва списъка ще се обогатявя, докато достигне оптимална стойност за да ви хареса. Винаги казвайте какво не ви харесва.

На монитори с малка разделителна способност, плейъра е квадрат. На по-висока разделителна способност - плейъра е кръг в който се въртят китари. И в двата случая имате избор за песен. Ако свирещата в момента не ви харесва, можете да я смените по два начина:

1. Придвижвайки синята лента с курсора (мишката) към края на песента, след нея ще прозвучи отново случайно избрана песен.

2. Кликвайки бутона на плейъра за следваща песен ще чуете следващата в списъка, създаден от мен.

Надявам се да съм ви полезен.
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Re: Плейъра на радиото

Непрочетено мнениеот Edmin » 05 Авг 2009, 14:33

Здравей. :) Такава тема трябваше да се направи. Точно навреме е.
Аз съм с последната версия на Adobe Flash Player. Използвам Firefox и искам да попитам няколко неща.
Забелязвам, че, когато фокусът на браузъра ми е на плейъра на радиото, процесорът ми се товари (не чак много, но се товари) и след време задухва силно вентилатора на лаптопа (работя на лаптоп през повечето време, затова съм го забелязал). Та оттам искам да попитам - дали ще е възможно да се направи опция, с която слушателят да може да спира анимацията с китарите, от която идва, може би, малко по-силното натоварване? Когато минимизирам браузъра или отворя нов таб в браузъра, натоварването почти изчезва.
Още една идея от мен имам. :) Докато слушам радиото и чуя някоя песен, която не знам и ми харесва, изчаквам името да се премести до името на групата и след това до името на песента. Според мен, би било добре данните за текущата песен да се изписват във формат, подобен на следното:
Изпълнител: ***
Песен: ***
Албум/година: ***
Жанр: ***

И сега е удобно, но трябва да се изчака преместването на надписите, които понякога при мен спират в една позиция и само минимизиране и след това максимизиране на браузъра ги завърта отново.
Това се сещам аз засега. :) Попадам на много хубави песни в последните няколко дни, когато слушам радиото.
Edmin

Непрочетено мнениеот МИТАШКИ » 05 Авг 2009, 19:17

Абе моят въпрос няма да е за плейъра, но виждам че тук има зададени няколко.
Един въпрос от същественна важност: Г-н Найденов, защо не можеме да правим цитати? Значи недей да си мислиш че бързам да ти отправям критик, туй е чисто и просто един въпрос! Но от същественно значение за форума!
Аз сега обаче ще напиша нещо в една от темите без мога да цитирам, но начина по който ще го извърша дано да помогне на човека от форума да ми отговори на въпроса!
МИТАШКИ

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 06 Авг 2009, 01:01

Старая се да активирам бутоните "Цитирай" и "Редактирай" (собствено мнение). Новата версия на този форум ме затруднява засега, но ще се справя. И сега има бутон "Quote", но не е този с който сте свикнали.
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 06 Авг 2009, 01:03

Един въпрос от същественна важност: Г-н Найденов, защо не можеме да правим цитати? Значи недей да си мислиш че бързам да ти отправям критик, туй е чисто и просто един въпрос! Но от същественно значение за форума!

Нещо такова...
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 08 Авг 2009, 06:31

Вече бутонЪт Next избира случайна песен.
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 14 Авг 2009, 01:15

Имате нова плейлиста с много дефекти, но на кой му пука?!
:lol:
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот виктор лазаров » 15 Авг 2009, 11:15

Имам един въпрос към Вальо.Можеш ли да ми разясниш как стяот нещата около Nay -svidni? Това някаква компилация ли е или? Питам защото доста от песните в плейъра сочат Nay-svidni като източник.
Аватар
виктор лазаров

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 15 Авг 2009, 13:49

Моя компилация. Виж какво написах за нея в тема Музика/"Въпрос на вкус"...
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Непрочетено мнениеот Валентин Найденов » 22 Авг 2009, 01:36

Вече имате опциите за редакция на собствено мнение и за цитат. Добро утро!
Това е което е всъщност.
Аватар
Валентин Найденов

Следваща

Назад към Разни